Sportski i mentalni trening u svrhu psihosocijalnog osnaživanja i poboljšanja kvalitete života hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji 2017.-2018.
15. July 2018.
Edukativna radionica “Timski duh u poslovnom okruženju”
11. December 2018.
Show all

Održana Info-radionica za udruge u sklopu ESF otvorenog trajnog Poziva

Prisustvovali smo informativnoj radionici održanoj u sklopu ESF otvorenog trajnog Poziva ”Razvoj i širenje izvaninstitucionalnih usluga za hrvatske branitelje i stradalnike Domovinskog rata ”. Radionica se održala u Ministarstvu hrvatskih branitelja, s ciljem pružanja osnovnih informacija o ciljevima i prihvatljivim aktivnostima Poziva. Radionica je bila namijenjena predstavnicima potencijalnih prijavitelja i njihovih partnera. To su u slučaju ovog Poziva udruge iz Domovinskog rata.

Na radionici je prezentirana natječajna dokumentacija, te su predstavnici udruga dobili osnovne informacije o navedenom otvorenom trajnom pozivu koji je otvoren od 03.08.2018. do 31.12.2019.

Za rujan su najavljene dodatne informativne radionice u organizaciji Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.