Komunikacija u sportu
8. December 2020.
Udruga RAST Vam želi sretne i blagoslovljene blagdane!
24. December 2020.
Show all

Pomoć u sanaciji oštećenja stambenih objekata hrvatskih branitelja i njihovih obitelji uslijed potresa u Zagrebu

Udruga RAST je u okviru Javnog poziva za sufinanciranje aktivnosti psihološkog i socijalnog osnaživanja te podizanja kvalitete življenja hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji koji je raspisalo Ministarstvo hrvatskih branitelja prijavila projekt “Pomoć pri obnovi stambenih objekata hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji kroz nabavu i dostavljanje potrebnog građevinskog materijala” te je dobila sredstva za financiranje aktivnosti projekta. Cilj projekta je pomoći u sanaciji i obnovi stambenih objekata hrvatskih branitelja i njihovih obitelji, čiji su objekti oštećeni u potresu 22. ožujka 2020. godine u Zagrebu, a koji su socijalno ugroženi i u teškoj novčanoj situaciji. Pomoć će se pružiti kroz nabavku i dostavu građevinskog materijala potrebnog za sanaciju oštećenja i obnovu.

Ovoga vikenda, nabavljen je i dostavljen materijal prvoj obitelji koja je uključena u provedbu projekta. Nadamo se kako ćemo u budućnosti imati mogućnosti provesti još ovakvih i sličnih projekata, te zajedno s drugim udrugama pomoći što je moguće većem broju korisnika, hrvatskim braniteljima i njihovim obiteljima koji se nalaze u teškim životnim situacijama i žive u socijalno lošim uvjetima.