Obavijest o korištenju godišnjih odmora
3. December 2020.
Pomoć u sanaciji oštećenja stambenih objekata hrvatskih branitelja i njihovih obitelji uslijed potresa u Zagrebu
20. December 2020.
Show all

Komunikacija u sportu

U sklopu projekta Sportski i mentalni trening u svrhu psihosocijalnog osnaživanja i poboljšanja kvalitete života hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji” koji je financiran od strane Ministarstva hrvatskih branitelja, izdana je brošura o komunikaciji u sportu.

Projekt provodi Udruga RAST s partnerom Taekwondo klub Sokol Susedgrad, a brošuru su napisali i uredili stručnjaci psiholozi, zaposlenici i suradnici Udruge RAST, Sandra Šućurović, mag. psych., Emilija Hlišć, mag. psych., Lara Buljan Gudelj, mag. psych., Lovro Ivošvić, bacc. psych. i Filip Sivrić, bacc. psych.

Brošuru možete pogledati na sljedećem linku:

Brošura o komunikaciji u sportu_compressed