Udruga RAST Vam želi sretne i blagoslovljene blagdane!
24. December 2020.
Projekt ”Analiza društvenih faktora koje utječu na kvalitetu života braniteljske populacije –smjernice za budućnost“
12. February 2021.
Show all

Video intervju s mag.cin. Krešimirom Šošem

Krešimir Šoš je magistar kineziologije te se nalazi pred završetkom doktorskog studija pri Kineziološkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu na temu biomehanike ljudskog pokreta.

Uz formalnu edukaciju, završio je četverogodišnji studij Feldenkrais metode učenja pokreta na Feldenkrais Institutu u Beču i edukaciju Diferencijalnog učenja prof. Schöllhorna pri Sveučilištu Johannes Gutenberg u njemačkom Mainzu.

Vlasnik je studija Prirodan pokret za biomehaniku pokreta, rehabilitaciju i kondicijsku pripremu, te kao kineziolog sudjeluje u projektu Udruge Rast “Neurotrening i biomehanika pokreta” na poboljšanju kvalitete života braniteljske populacije.

U nastavku, klikom na link, pogledajte i poslušajte kratak video intervju s Krešimirom, čime se bavi, koje metode u svom radu koristi i još mnogo toga. Intervju je napravljen u sklopu projekta “Neurotrening i biomehanika pokreta”. Taj projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.